Az Eötvös Kupa története

    1997-ben ( I. ) debreceni leány- és fiú csapatok versenyében az alábbi végeredmény alakult ki:

1.   Eötvös Utcai Általános Iskola (fiú)                 5. Vénkerti Ált. Isk. (leány)

2.   Újkerti Általános Műv. Kp. (leány)                 6. Hunyadi János Ált. Isk. (leány)

3.   Eötvös Utcai Általános Iskola (leány)             7. Arany János Ált. Isk. (leány)

4.   Bocskai István Ált. Isk. (fiú)                          8. Bolyai János Ált. Isk. (leány) 

Az I. Eötvös Kupa első három helyezett csapata egy közös képen.


        1998. november 21-én ( II. ) már országos tornát rendeztünk. A legjelentősebb élvonalbeli csapatok fogadták el a meghívást, és játszottak egymással igen színvonalas, élvezetes csatákat. A végeredmény:    

    1.   Eötvös DSE                                       5. Eötvös DSE lányok

2.   Medikémia Szeged                              6. Arany János Ált. Isk., Szeged

3.   Vasas, Budapest                                 7. Tallinn Ált. Isk., Szolnok                

4.   Bocskai István Ált. Isk.   

Az 1. helyezett Eötvös DSE

A 4. helyezett Bocskai Kovács Zoltánnal,

későbbi felnőtt válogatott röplabdázóval

A 3. helyezett Vasas

Díjkiosztás

 

Díjkiosztáson Fehér Mária igazgatónő

Az 5. helyezett Eötvös DSE,

háttérben Kardos Lajos, a DTE egykori elnöke

Díjkiosztás

 


    1999. november 21-én ( III. ) a marosvásárhelyi csapat indulása tette nemzetközivé a tornát. A kupán egyedüli lánycsapatként induló Eötvös DSE szorította le őket a dobogóról. A helyi média, az országos sportnapilap és a "Röplabda" folyóirat is beszámolt az eredményről, és a támogatók felajánlásai is emelték a verseny rangját és a versenyzők megelégedettségét. A végső sorrend:

1. Eötvös DSE                                   5. Szolnoki TITÁSZ RK - Városi SI.         

2. Kazincbarcikai Vegyész                  6. NYVSC Szabolcs Gabona–Városi SI.                

3. Eötvös DSE lányok                        7. Bocskai DSE, Debrecen          

    4. SCS. Targu Mureş                         8. Hortobágy


    2000. november 18-án ( IV. ) a torna érdekessége volt, hogy az Eötvös DSE lánycsapatán kívül a lengyel Jasło gárdája is szerepelt a tornán. A végeredményre pillantva megállapíthatjuk, hogy a gyengébbik nem képviselői nem vallottak szégyent.

1. MŠK Presov (Szlovákia) fiú           5. L.P.S. CSS. „Bihorul” Oradea (Románia) fiú

2. Eötvös DSE fiú                             6. LRI-MALÉV , Budapest fiú   

3. Mosir Jasło (Lengyelország) lány    7. Hortobágy fiú                             

    4. Eötvös DSE lány                           8. Sportul Clubul Scolar Targu Mureş (Románia) fiú 


        2001. szeptember 15-én és 16-án ( V. ) már külön versenyzett a nyolc lány és nyolc fiú csapat. Talán az utolsó bensőséges hangulatú tornát rendeztük, ahol a szülők és pedagógusok előző évekhez hasonló áldozatkész segítsége nagyban hozzájárult ahhoz, hogy mindenki jól érezze magát. Hiába terveztük kétnaposra a versenyt, kiderült, hogy 2002-ben már egy pályán nem lehet megrendezni a kupát, amennyiben a csapatok számát emelni szeretnénk. Öt országból érkeztek vendégek, kilenc külföldi és hét magyar csapat küzdött a serlegekért. A résztvevők között volt a diákolimpiai győztes Hortobágy, és a szintén tárgyévben lengyel kupát nyert Mosir Jasło is. A végeredmény:

Lányok:

Fiúk:

1. Mosir Jasło (Lengyelország)  1. Eötvös DSE (Magyarország)
2. Eötvös DSE (Magyarország) 2. Hortobágy (Magyarország)
3. Sanoczanka (Lengyelország) 3. Vel’ké Kapusany (Szlovákia)
4. Eger (Magyarország) 4. Mosir Jasło (Lengyelország)
5. Palas Levice (Szlovákia) 5. OK R. Bijeljina (Bosznia-Hercegovina)
6. Gimnazjum Nr 1 Jasle (Lengyelország) 6. Gyöngyös (Magyarország)
7. OK R. Bijeljina (Bosznia-Hercegovina) 7. Tarnalelesz (Magyarország)
8. Unirea Cluj-Napoca (Románia) 8. Hajdúböszörmény (Magyarország)

A torna legjobb ütőjátékosa:

Czerwinska Dorota (Mosir Jaslo)

Pénzes Norbert (Eötvös DSE)

 

A torna legjobb feladója:

Bajorek Katarzyna (Mosir Jaslo)

Gál Szabolcs (Hortobágy)

A torna legjobb védekező játékosa:

Dobán Éva (Eötvös DSE)

Szladek Norbert (Eötvös DSE)

A különdíjasokon kívül a torna válogatottja:

Orlof Lidia (Mosir Jaslo)

Való Tibor (Hortobágy)

Nagy Szilvia (Eötvös DSE)

Baranyai Sándor (Hortobágy)

Takács Anett (Eötvös DSE)

Lengyel István (Eötvös DSE)

Zajac Adrianna (Sanoczanka)

Senko Tomas (Vel’ké Kapusany)

Sümeghova Katarina (Palas Levice)

Kumor Michal (Mosir Jaslo)

Csuthy Barbara (Eger)

Djuric Milos (OK Radnik Bijeljina)


       2002. augusztus 24-én és 25-én ( VI. ) három pályán, új környezetben, a Tóth Árpád Gimnázium impozáns csarnokában rendeztük meg a VI. Eötvös Kupát. Különösen a bosnyák és a román csapatok előző évihez viszonyított fejlődése volt szembetűnő. Az új környezetben új segítőkre találtunk, nekik is köszönhetjük, hogy az előzőeknél jóval nagyobb volumenű versenyt is fennakadás nélkül sikerült lebonyolítanunk. A helyezések:

Lányok:

Fiúk:

1. Bijeljina (Bosznia-Hercegovina) 1. Eötvös DSE (Magyarország)
2. Mosir Jasło (Lengyelország) 2. NYVSC-Szabolcs Gabona "A" (Magyarország)
3. Unirea Cluj-Napoca (Románia) 3. Bijeljina (Bosznia-Hercegovina)
4. Eötvös DSE (Magyarország) 4. L.P.S. Bihorul Oradea (Románia)
5. Lic. "O. Ghibu" Oradea (Románia) 5. Mosir Jasło (Lengyelország)
6. SC Mutterstadt e.v. (Németország) 6. Hortobágy (Magyarország)
7. Sanoczanka (Lengyelország) 7. Vel’ké Kapusany (Szlovákia)
8. Tóth Árpád Gimnázium (Magyarország) 8. NYVSC-Szabolcs Gabona "B" (Magyarország)
9. Siguldas Valsts ģimnäzija (Lettország) 9. Gyöngyös (Magyarország)
10. S.C.S. Targu Mureş (Románia) 10. Kunhegyes (Magyarország)
  11. S.C.S. Targu Mureş (Románia)

A torna legjobb ütőjátékosa:

Jucan Cristina Maria (Kolozsvári SI)

Nestorovió Tomo (OK. Radnik Bijeljina)

A torna legjobb feladója:

Bujak Maja (OK. Radnik Bijeljina)

Fogarasi István (Eötvös DSE)

A torna legjobb védekező játékosa:

Stygar Katarzyna (Mosir Jasto)

Barta Gábor (NYVSC)

 

A különdíjasokon kívül a torna válogatottja:

Petrovic Vcadana (OK. Radnik Bijeljina) Szabó Gábor (NYVSC)
Takács Anett (Eötvös DSE) Radócz Sándor (Eötvös DSE)
Onyejekve Nneka Obiamaka (Kolozsvári SI) Michal Kumor (Mosir Jasto)
Lidia Orlof (Mosir Jasto) Való Tibor (Hortobágy)
Bus Sorina (Nagyváradi SI) Pálfi Tamás Sebastian (Nagyváradi SI)
Mauser Vilhelmina ( Mutterstadt) Nagy Márton (Eötvös DSE)

        2003. augusztus 23-án és 24-én  ( VII. ) kilenc ország 27 csapatának részvételével megrendezett VII. Eötvös Kupa ismét fejlődést eredményezett. Először szerepeltek válogatott csapatok tornánkon, és először vett részt versenyünkön Európán kívüli csapat. A végeredmény:                                          

   Fiúk:

1.

Magyar Serdülő Válogatott

Magyarország

2.

LPS. CSS. "Bihorul" Oradea

Románia

3.

UKS. "MOSiR" Jaslo

Lengyelország

4.

Club Sportiv Şcolar "Dinicu Golescu", Câmpulung

Románia

5.

Al-Ain Sports Club, Abu-Dhabi "A"

Egyesült Arab Emirátusok

6.

T.J. Energetik Chvaletice

Csehország

7.

Magyar Serdülő Válogatott "B"

Magyarország

8.

TJ Sokol Gymnázium, Košice

Szlovákia

9.

Siguldas Valsts ģimnäzija

Lettország

10.

Vegyész RC Kazincbarcika

Magyarország

11.

Eötvös DSE, Debrecen

Magyarország

12.

Maksimo Gorkio Vidurinė Mokykla, Klaipėda

Litvánia

13.

Al-Ain Sports Club, Abu-Dhabi "B"

Egyesült Arab Emirátusok

14.

Eötvös Utcai Általános Iskola

Magyarország

15.

Vel’ké Kapušany

Szlovákia

     Lányok:

1.

UKS. "MOSiR" Jaslo "A"

Lengyelország

2.

Magyar Serdülő Válogatott

Magyarország

3.

Eötvös DSE, Debrecen

Magyarország

4.

Palas Levice

Szlovákia

5.

T.S. Sanoczanka, Sanok

Lengyelország

6.

UKS. "MOSiR" Jaslo "B"

Lengyelország

7.

Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen

Magyarország

8.

BVSC-TFSE, Budapest

Magyarország

9.

Maksimo Gorkio Vidurinė Mokykla, Klaipėda

Litvánia

10.

Eötvös Utcai Általános Iskola, Debrecen

Magyarország

11.

Clubul Scolar Targu Mures

Románia

12.

Kilpinen School, Jyväskylä

Finnország

7. Eötvös Kupa további képei

Kiemelt különdíjak:

Lányok:
Legjobb feladó: Bajorek Katarzyna (Mosir Jasło)
Legjobb támadó: Filipovics Anita (Magyar Válogatott)
Legjobb védekező: Nagy Szilvia (Eötvös DSE)
A torna válogatottja a különdíjasokon kívül:
- Szalai Gabriella (Magyar Válogatott)
- Dobán Éva (Eötvös DSE)
- Terézia Hinzellerova (Palas Levice)
- Stygar Katarzyna (Mosir Jasło)
- Karolina Rojek (Sanoczanka)
- Pasterz Agata (Mosir Jasło "B")


Fiúk:
Legjobb feladó: Paluch Mateusz (Mosir Jasło)
Legjobb támadó: Schulcz István (Magyar Válogatott)
Legjobb védekező: Gradinaru Trajan (Nagyváradi SI)
A toma válogatottja a különdíjasokon kívül:
- Bagics Balázs (Magyar Válogatott)
- Ebrahem Elhosni (Al-Ain Sports Club, Abu-Dhabi)
- Baran Marcin (Mosir Jasło)
- Telelou Ionut (Club Sportiv Şcolar "Dinicu Golescu", Câmpulung)
- Pálfi Tamás Sebastian (Nagyváradi SI)
- Tomáš Kocourek (T.J. Energetik Chvaletice)


        A 2004. augusztus 20-22. között megrendezett VIII. Eötvös Kupára ismét érkeztek nemzeti válogatottak (Európán kívülről is a katariak révén). Ismét rekordot döntöttünk az érkező csapatok számát illetően (16 leány, 16 fiú), és az érkező csapatok országainak számát illetően (12). Először fordult elő, hogy helyhiány miatt több csapat jelentkezését is vissza kellett utasítanunk. Az előzőeknél jóval több időt töltöttünk az előkészületekkel és a szervezéssel, de megérte, mert a visszajelzések szerint ismét jól érezték magunkat nálunk a játékosok, sportvezetők egyaránt. A végső sorrend:

Fiúk:

1.

Akkufit-Savico

Hollandia

2.

Vanalinna Kooli sport club

Észtország

3.

Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen

Magyarország

4.

Magyar "B" válogatott

Magyarország

5.

Magyar "A" válogatott

Magyarország

6.

T.J. Energetik Chvaletice

Cseh Köztársaság

7.

Clubul Sportiv Şcolar Botoşani "A" csapat

Románia

8.

Katar "A" válogatott

Katar

9.

Vegyész RC Kazincbarcika

Magyarország

10.

Maksimo Gorkio Vidurinė Mokykla, Klaipėda

Litvánia

11.

Clubul Sportiv Şcolar Botoşani "B" csapat

Románia

12.

Huszti Nárcisz

Ukrajna

13.

Eötvös DSE, Debrecen

Magyarország

14.

Eötvös DSE gyerek csapat Debrecen

Magyarország

15.

Kemény Gábor Műszaki Szakközépiskola, Békéscsaba

Magyarország

16.

Katar "B" válogatott  

Katar

Lányok:

1.

Magyar "A" válogatott

Magyarország

2.

Magyar "B" válogatott

Magyarország

3.

Eötvös DSE, Debrecen

Magyarország

4.

Nirvana-TFSE, Budapest

Magyarország

5.

Palas Levice

Szlovákia

6.

Örökösföld BSE, Nyíregyháza

Magyarország

7.

UKS. "MOSiR" Jaslo "A" csapat

Lengyelország

8.

T.J. Energetik Chvaletice

Cseh Köztársaság

9.

UKS. "MOSiR" Jaslo "B" csapat

Lengyelország

10.

Clubul Sportiv Şcolar Botoşani

Románia

11.

Clubul Scolar Targu Mures

Románia

12.

Miroslav Antić Általános Iskola, Palics

Szerbia és Montenegro

13.

Andrej Rubliovo + Varpo Vidurinė Mokykla, Kaipėda

Litvánia

14.

Jyväskylän Valo

Finnország

15.

 Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen

Magyarország

16.

Kilpinen School, Jyväskylä Sportul

 

Finnország

A 8. Eötvös Kupa további képei:

Különdíjak:

Lányok:
A legtechnikásabb játékos: Riczu Katalin (Eötvös DSE)
A legjobb támadó:
Filipovics Anita (Magyar "A" válogatott)
A legjobb védekező: Farkas Virág
(Magyar "B" válogatott)
A torna válogatottja a különdíjasokon kívül:
- Kun Dorottya (Nirvana-TFSE)
- Takács Anett (Eötvös DSE)
- Janovičova Petra (Palas Levice)
- Czipták Nikoletta (Örökösföld BSE)
- Németh Zsuzsa (Magyar "A" válogatott)
- Soós Nikolett
(Magyar "B" válogatott)


Fiúk:
A legjobb feladó:
Gál Szabolcs (Fazekas Mihály Gimnázium)
A legjobb támadó: Ruben de Boer (Akkufit-Savico)
A legjobb védekező: Mart Tarkin (Vanalinna Kooli sport club)

A torna válogatottja a különdíjasokon kívül:
- Fehér Tamás  (Magyar "B" válogatott)
- Karl Tartes (Vanalinna Kooli sport club)
- Robin Slomp (Akkufit-Savico)
- Schulcz István (Magyar "A" válogatott)
- Nagy Márton (Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen)
- Peter Klapa (T.J. Energetik Chvaletice)
               


A 2005. augusztus 26-28. között megrendezett IX. Eötvös Kupa hasonlított a 2004-ben rendezetthez, azzal a különbséggel, hogy a média sokkal nagyobb figyelmet szentelt nekünk. Több neves szakember, sportvezető mellett megtisztelte jelenlétével tornánkat Pierre Van Meenen az Európai Ülőröplabda Szövetség elnöke is.

                  A kilencedik Eötvös Kupa végeredménye:

Fiúk:

1.

Kisklunlacháza DSE

Magyarország

2.

UKS. "MOSiR" Jaslo

Lengyelország

3.

Magyar "A" válogatott

Magyarország

4.

Vegyész RC Kazincbarcika

Magyarország

5.

LPS. CSS. "Bihorul" Oradea

Románia

6.

Verwoert-Savico

Hollandia

7.

Kemény Gábor SzKI., Békéscsaba

Magyarország

8.

Magyar "B" válogatott

Magyarország

9.

T.J. Energetik Chvaletice

Cseh Köztársaság

10.

Fazekas Mihály Gimn., Debrecen

Magyarország

11.

Eötvös DSE, Debrecen

Magyarország

12.

Arany János Gimn., Berettyóújfalu

Magyarország

13.

Katar válogatott

Magyarország

14.

Eötvös Utcai Ált. Isk., Debrecen

Magyarország

15.

TJ Slavia Hradec Králové

 

Cseh Köztársaság

16.

Veress Ferenc SzKI., Hajdúböszörmény

Magyarország

Lányok:

1.

Eötvös DSE, Debrecen

Magyarország

2.

Magyar "A" válogatott

Magyarország

3.

Nirvana-TFSE, Budapest

Magyarország

4.

Magyar "B" válogatott

Magyarország

5.

Clubul Scolar Targu Mures

Románia

6.

Veres Péter Gimn., Balmazújváros

Magyarország

7.

Vrable

Szlovákia

8.

Zrínyi DSE, Miskolc

Magyarország

9.

T.J. Energetik Chvaletice

Cseh Köztársaság

10.

Palas Levice "A" csapat

Szlovákia

11.

Miroslav Antić Ált. Iskola, Palics

Szerbia és Montenegro

12.

Palas Levice "B" csapat

Szlovákia

13.

 Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen

Magyarország

14.

Osemročné Gymnázium, Kosice

Szlovákia

15.

Palas Levice "C" csapat

Szlovákia

16.

Sugovica SE, Baja

Magyarország

A 9. Eötvös Kupa további képei:

A 9. Eötvös Kupa eredményei:

Különdíjak:

Lányok:
A legtechnikásabb játékos: Kun Dorottya (Nirvana-TFSE)
A legjobb támadó: Takács Anett (Eötvös DSE)
A legjobb feladó: Pinke Barbara (Magyar "A" válogatott)
A torna válogatottja a különdíjasokon kívül:
- Földesi Nóra (Nirvana-TFSE)
- Törjék Viktória (Eötvös DSE)
- Suciu Ioana (Clubul Sportiv Şcolar Tärgu Mureş)
- Harangi Zsuzsanna (Veres Péter Gimnázium, Balmazújváros)
- Nagy Szabina (Magyar "A" válogatott)
- Tóth Bíborka (Magyar "B" válogatott)


Fiúk:
A legjobb feladó: Tóth András (Kiskunlacháza DSE)
A legjobb támadó: Michal Pasterz (
UKS. "MOSiR" Jaslo)
A legtechnikásabb játékos: Szabó Dávid (Magyar "A" válogatott)
A torna válogatottja a különdíjasokon kívül:
- Fehér Tamás  (Magyar "A" válogatott)
- Krzysztof Piatek  (
UKS. "MOSiR" Jaslo)
- Reinders Tijmen(Akkufit-Savico) 
- Palfi Sebastian (
LPS. CSS. "Bihorul" Oradea)
- Tóth Milán (Vegyész RC Kazincbarcika)
- Bagics Balázs (Kiskunlacháza DSE)


    A 2006. augusztus 25-27. között megrendezett X., jubileumi Eötvös Kupa minden eddiginél látványosabb és magasabb színvonalú volt. Több nemzeti válogatott és visszatérő neves klubcsapatok mellett ismét "új" országokból érkezett együttesek színesítették a versenyt. A tajvani válogatott játéka a szakemberek elismerését is kivívta. Számunkra külön öröm volt, hogy két erős válogatott mögött lánycsapatunk bronzérmet szerzett.

Fiúk:

1.

Magyar "A" válogatott

Magyarország

2.

Csepel SE

Magyarország

3.

Magyar "B" válogatott

Magyarország

4.

Fazekas Mihály Gimn., Debrecen

Magyarország

5.

Savico

Hollandia

6.

Magyar "C" válogatott

Magyarország

7.

T.J. Energetik Chvaletice

Cseh Köztársaság

8.

Eötvös DSE, Debrecen

Magyarország

9.

Saarema "A"

Észtország

10.

Eötvös Utcai Ált. Isk., Debrecen

Magyarország

11.

Vegyész RC Kazincbarcika

Magyarország

12.

Al-Ain SC, Abu Dhabi

Egyesült Arab Emírségek

13.

Bláthy, Miskolc

Magyarország

14.

Saarema "B"

Észtország

15.

Magyar "D" válogatott

Magyarország

16.

Nigéria válogatott

 

Nigéria

Lányok:

1.

Tajvan válogatott

Tajvan

2.

Románia válogatott

Románia

3.

Eötvös DSE, Debrecen

Magyarország

4.

Mélykút

Magyarország

5.

Jasło "A"

Lengyelország

6.

Jasło "B"

Lengyelország

7.

Magyar "B" válogatott

Magyarország

8.

József Attila Gimnázium

Magyarország

9.

Magyar "A" válogatott

Magyarország

10.

Sumen

Bulgária

11.

Nirvana-TFSE, Budapest

Magyarország

12.

T.J. Energetik Chvaletice

Cseh Köztársaság

13.

Miroslav Antić Ált. Iskola, Palics

Szerbia

14.

 Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen

Magyarország

15.

Osemročné Gymnázium, Kosice

Szlovákia

16.

Veres Péter Gimn., Balmazújváros

Magyarország

A 10. Eötvös Kupa további képei:

Még néhány kép:

A 10. Eötvös Kupa eredményei:

Különdíjak:

Lányok:
A legjobb feladó: Chen Yu-Ting (Tajvan)
A legjobb védekező: Nechiti Roxana (Román válogatott)
A legjobb támadó: Márton Andrea (Eötvös DSE)

A torna válogatottja a különdíjasokon kívül:
- Rogojan Andrada (Román válogatott)
- Törjék Viktória (Eötvös DSE)
- Chen Yu-Ting (Tajvan)
- Malustyik Orsolya (Mélykút)
- Grygiel Anna (Jasło "A")
- Korczykowska Dorota (Jasło "B")

Fiúk:
A legjobb feladó: Szappanos Máté (Magyar "B" válogatott)
A legjobb támadó: Bagics Balázs (Csepel SE)
A legjobb védekező: Fehér Tamás (Magyar "A" válogatott)

A torna válogatottja a különdíjasokon kívül:
- Szappanos Máté (Magyar "B" válogatott)
- Mezőfi Béla (Csepel SE)
- Tamasi István (Magyar "B" válogatott)
- Nagy Márton (Fazekas Mihály Gimnázium)
- Robin Slomp (Savico, Hollandia)
- Csányi Dániel (Magyar "C" válogatott)      


        A 2007. augusztus 24-26. között megrendezésre került XI. Eötvös Kupán új helyszínként Balmazújváros is bekapcsolódott a lebonyolításba. A győztesek tiszteletére először hangzott el a himnusz.

A 11. Eötvös Kupa végeredménye:

Fiúk:

1.

Magyar válogatott

Magyarország

2.

Gentofte Volley

Dánia

3.

CSS. CFR. Bucuresti Románia

4.

Bláthy, Miskolc

Magyarország

5.

Kunhegyes ESE

Magyarország

6.

Twente '05 Hollandia

7.

Csepel SE, Budapest

Magyarország

8.

T.J. Energetik Chvaletice

Cseh Köztársaság

9.

Fazekas Mihály Gimn., Debrecen

Magyarország

10.

Eötvös DSE, Debrecen

Magyarország

11.

UKS. "Sobieski" 46, Lublin

Lengyelország

12.

Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen Magyarország

13.

LPS. "Bihorul" Oradea

Románia

14.

Petrik Lajos Szakközépiskola, Budapest Magyarország

15.

Eötvös Utcai Ált. Isk., Debrecen

Magyarország

16.

Jyväslentis, Jyväskylä Finnország

Lányok:

1.

UKS. Mosir Jasło

Lengyelország

2.

Magyar válogatott

Magyarország

3.

UKS. "Sobieski" 46, Lublin

Lengyelország

4.

Nyírsuli, Nyíregyháza

Magyarország

5.

T.J. Energetik Chvaletice

Cseh Köztársaság

6.

Nirvana-TFSE, Budapest

Magyarország

7.

Liceum "Onisofor Ghibu", Oradea

Románia

8.

Miroslav Antić Ált. Iskola, Palics

Szerbia

9.

Eötvös DSE, Debrecen

Magyarország

10.

Veres Péter Gimn., Balmazújváros

Magyarország

11.

LPS. "Bihorul" Oradea

Románia

12.

József Attila Gimnázium, Budapest

Magyarország

13.

DARSE

Magyarország

14.

 Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen

Magyarország

15.

Herman Ottó Gimnázium, Miskolc

Magyarország

16.

Trebisovska Gymnázium, Kosice

Szlovákia

A 11. Eötvös Kupa további képei:

   A 11. Eötvös Kupa eredményei:    

 Különdíjak:

Fiúk:
A legjobb feladó: Sebastian Mikelsons (Gentofte Volley, Dánia)
A legjobb védekező: Patran Ricardo Valentin (CSS. CFR. Bucuresti, Románia)
A legjobb támadó: Oltványi Olivér (Magyar Válogatott)

A torna válogatottja a különdíjasokon kívül:
- Kaszap Tamás (Magyar Válogatott)
- Bala Iulian Marian (CSS. CFR. Bucuresti, Románia)
- Horváth András (Bláthy, Miskolc)
- Tamasi István (Kunhegyes ESE)
- Hans Korpershoek (Twente '05, Hollandia)

- Martin Olesen (Gentofte Volley, Dánia)

Lányok:
A legjobb feladó: Tálas Zsuzsanna (Magyar Válogatott)
A legjobb támadó: Stygar Katarzyna (UKS. Mosir Jasło, Lengyelország)
A legjobb védekező: Łuszczewska Diana (UKS. "Sobieski" 46, Lublin, Lengyelország)

A torna válogatottja a különdíjasokon kívül:
- Czechowicz Anita (UKS. Mosir Jasło, Lengyelország)
- Mosonyi Tekla (Magyar Válogatott)
- Gorzkowska Sylwia (UKS. "Sobieski" 46, Lublin, Lengyelország)
- Tóth Dorottya (Nyírsuli)
- Missottenová Patricia (T.J. Energetik Chvaletice, Czech Republic)
- Janicsek Diána (Nirvana-TFSE, Budapest)


        A 2008. augusztus 22-24. között Balmazújvároson, Debrecenben és Nagyváradon is pattogott a labda a XII. Eötvös Kupán. A torna színvonala magasra került, hét válogatott csapat mellett több jelentős játékerőt képviselő klubcsapat is a résztvevők között volt.

A 12. Eötvös Kupa végeredménye:

 

Lányok:  Fiúk:
1. Tajvani válogatott 1. Tianjin Guang Xiang V. Club, Kína
2. Izraeli válogatott 2. CSS CFR Bucuresti "A", Románia  
3. UKS Mosir Jasło, Lengyelország 3. Hild József Szakközépiskola, Dunaújváros
4. Eötvös DSE, Debrecen 4. UKS Mosir Jasło, Lengyelország
5. Tunéziai válogatott 5. Magyar válogatott "B"
6. LTS Legionovia Legionowo, Lengyelország 6. Magyar válogatott "A"
7. Kazah válogatott 7. CK SPARTA Sambir, Ukrajna
8. Magyar válogatott 8. Visk, Ukrajna
9. PietZoomers, Apeldoorn, Hollandia 9. PSKS Beskidy Bielsko-Biała, Lengyelország
10. Miroslav Antić Ált. Isk., Palics, Szerbia      10. Gábor Áron Gimnázium, Karcag
11. Liceul „O. Ghibu” Oradea, Románia 11. CSS CFR Bucuresti "B", Románia
12. Gymnázium Trebiŝovska 12 Koŝice, Szlovákia 12. Eötvös DSE, Debrecen
13. Provolley, Arad 13. Dominó DSE, Hajdúszoboszló
14. Veres Péter Gimn., Balmazújváros 14. Rákóczi DSE, Derecske
15. Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen 15. Euro Középiskola, Debrecen
  16. Tianjin Guang Xiang V. Club, Kína 16. Vegyész RC Kazincbarcika  

A 12. Eötvös Kupa eredményei:

A 12. Eötvös Kupa további képei:

Különdíjasok:

Lányok:

Fiúk:

A torna legjobb támadó játékosa:

Jhao Chang-Sing (Tajvani válogatott)

Szabó Balázs (Hild, Dunaújváros)

A torna legjobb védekező játékosa:

Kolnogorov Elvira (Izraeli válogatott)

Xin Yi (Tianjin G.X.V.C., Kína)

A torna legjobb feladó játékosa:

Szustkiewicz Malgorzata (Mosir Jaslo)

Fredorin Daniel Marian (Bukarest „A”)

A torna válogatottja a különdíjasokon kívül:

Peham Shany (Izraeli válogatott)

Dumitru Mihai Adrian (Bukarest „A”)

Hsu, Er-Fang (Tajvani válogatott)

Zhu Tian Rui (Tianjin G.X.V.C., Kína)

Czechowicz Oliwia (Mosir Jaslo)

Szücs Ákos (Hild, Dunaújváros)

Snopkiewicz Paulina (Leigonowo)

Konrad Mucha (Mosir Jaslo)

Boughanmi Marwa (Tunéziai válogatott)

Botos Gyula (Magyar „B” válogatott)

Papp Lotti (Eötvös DSE)

Szabó Attila (Magyar „A” válogatott)


        A 2009. augusztus 21-23. között megrendezésre kerülő XIII. Eötvös Kupát ismét Balmazújvároson, Debrecenben és Nagyváradon rendeztük meg. Több minőségi változást hozott a verseny: először érkezett az amerikai földrészről csapat, a női döntőt Hóbor Béla, a világ egyik legjobb játékvezetője vezette, az Oláh Gábor utcai Csarnokban volt a női döntő, és a verseny részeként árverésre került egy dedikált Giba-mez és a női döntő meccslabdája. 

A 13. Eötvös Kupa végeredménye:

Lányok:  Fiúk:
   1. LTS Legionovia Legionowo, Lengyelország 1. WUKS Junior Stolarka Wołomin, Lengyelország  
  2. Chile Nemzeti Válogatott 2. Svájci Nemzeti Válogatott  
  3. OK ,,KI-0230" Kikinda, Szerbia 3. Magyar Nemzeti Válogatott "B"  
  4. Nyírsuli 4. MUKS Gwardia Legionowo, Lengyelország  
  5. Eötvös DSE, Debrecen 5. SV Dynamo Apeldoorn, Holland  
  6. Veres Péter Gimn., Budapest 6. CK SPARTA Sambir, Ukrajna  
  7. SV Dynamo Apeldoorn, Hollandia 7. CSS CFR Bucuresti "A", Románia  
  8. ZOK Pazin,  Horvátország 8. Magyar Nemzeti Válogatott "A"  
  9. OK Arbanasi Zadar, Horvátország 9. CSS CFR Bucuresti "B", Romania  
  10. Liceul „O. Ghibu” Oradea, Románia 10. Gábor Áron Gimnázium, Karcag  
   11. Gymnázium Trebiŝovska 12 Koŝice, Szlovákia 11. Eötvös DSE, Debrecen  
  12. Debreceni Amatőr RSE 12. Ócsa SE  
  13.Provolley, Arad, Románia 13. Fazekas DSE, Debrecen  
  14. OK Donat Zadar, Horvátország 14. Visk, Ukrajna  
  15. Miroslav Antić Ált. Isk., Palics, Szerbia  15. Tianjin Sport Club, Kína  
  16. CK SPARTA Sambir, Ukrajna 16. Koszovó Nemzeti Válogatott  
  17. Dominó DSE, Hajdúszoboszló      
  18. Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen      
  19. CSS. Targu Mures, Románia       
  20. Tianjin Sport Club, Kína      
  21. Veres Péter Gimn., Balmazújváros      
  22. Koszovó Nemzeti Válogatott      
  23. Örmény Nemzeti Válogatott      
  24. Luceafarul Colegiul Naţional „Mihai Eminescu”, Satu Mare, Románia       

A 13. Eötvös Kupa eredményei:

A 13. Eötvös Kupa további képei:

Különdíjasok:

Lányok:

Fiúk:

A torna legjobb támadó játékosa:

Maite Sanino (Chilei válogatott)

Stadelmann Jonas (Svájci válogatott)

A torna legjobb védekező játékosa:

Snopkiewicz Paulina (Legionowo, Lengyelország)

Gajewski Damian (Wolomin, Lengyelország)

A torna legjobb feladó játékosa:

Krstonosic Maja (OK ,,KI-0230" Kikinda, Szerbia)

Tóth István (Magyar válogatott „B”)

A torna válogatottja a különdíjasokon kívül:

Wachowicz Aleksandra (Legionowo, Lengyelország)

Baran Maciek (Wolomin, Lengyelország)

Daniela Navarrete (Chilei válogatott)

Licka Raphael (Svájvi válogatott)

Mihajlovic Jovana (OK ,,KI-0230" Kikinda, Szerbia)

Gergye Roland (Magyar „B” válogatott)

Boros Anita (Nyírsuli)

Obojski Pawel (Legionowo, Lengyelország)

Kiss Roberta (Eötvös DSE)

Jordy Huiskes (Apeldoorn, Hollandia)

Kozma Orsolya (Veres Péter Gimnázium, Budapest)

Kaushanskiy Dmytro (Sambir, Ukrajna)


        A 2010. augusztus 20-22. között megrendezésre kerülő XIV. Eötvös Kupán visszatért a chilei és a tunéziai válogatott, mellettük számos európai ország együttese vett részt a versenyen. Az előző években elért "vívmányok" mellett sikerült a média jelenlétét növelni, a döntőn megjelent az Alföld TV, a Debrecen TV, a Duna Televízió, a Sport 1, az MTV, a Nagyváradi TV és a Népmédia internetes televízió stábja.

A 14. Eötvös Kupa eredményei:

 

A 14. Eötvös Kupa további képei:

 

 

A 14. Eötvös Kupa végeredménye:

Lányok:                                           Fiúk:
1. Chile Nemzeti Válogatott 1. Magyar Nemzeti Válogatott "A" csapat
2. Tunéziai Nemzeti Válogatott 2. Magyar Nemzeti Válogatott "B" csapat
3. OK ,,KI-0230" Kikinda, Szerbia 3. Svájci Nemzeti Válogatott
4. Nyírsuli, Nyíregyháza 4. CK SPARTA Sambir, Ukrajna
 5. Gymnázium Trebiŝovska 12 Koŝice, Szlovákia 5. Fazekas DSE, Debrecen
6. Veres Péter Gimnázium, Budapest 6. LPS-CSS "Bihorul" Oradea, Románia
7. Eötvös DSE "A" csapat, Debrecen 7. UKS San Lesko, Lengyelország
8. BRDSE, Budapest 8. "A.S.A. Evros" Soufli, Görögország
9. Liceul „O. Ghibu” Oradea, Románia 9. Eötvös DSE, Debrecen
10. Eötvös DSE "B" csapat, Debrecen
11. CK SPARTA Sambir, Ukrajna
12. Illyés Gyula Gimnázium, Budaőrs
13. Dominó DSE, Hajdúszoboszló
14. Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
15. Veres Péter Gimnázium, Balmazújváros
16. Jyväskylä, Finnország
17. "A.S.A. Evros" Soufli, Görögország
18. Diószegi Sámuel Közép- és Szakképző Iskola, Debrecen
19. Pro Volley, Arad, Románia
20. SC Potsdam, Németország

Különdíjasok:

Lányok:

Fiúk:

A torna legjobb támadó játékosa:

Lucia Lozano Lorenzini (Chilei válogatott)

Gergye Roland (Magyar "A" válogatott)

A torna legjobb védekező játékosa:

Ahlemm Trayi (Tunéziai válogatott)

Fazekas Zsolt (Magyar „B” válogatott)

A torna legjobb feladó játékosa:

Katarina Krstonošič (OK ,,KI-0230" Kikinda, Szerbia)

Raphael Licka (Svájci válogatott)

A torna válogatottja a különdíjasokon kívül:

Josefa Schuler (Chilei válogatott)

Gergye Roland (Magyar „A” válogatott)

Marwa Boughanmi (Tunéziai válogatott)

Kunert Mátyás (Magyar „B” válogatott)

Maja Krstonošič (OK ,,KI-0230" Kikinda, Szerbia)

Nico Beeler (Svájvi válogatott)

Ilyés Bettina (Nyírsuli)

Vitali Poloschuk (Sambir, Ukrajna)

Veselovskã Barbora (Koŝice, Szlovákia)

Szabó Zoltán (Fazekas DSE, Debrecen)

Kozma Orsolya (Veres Péter Gimnázium, Budapest)

Marius Cuibus (LPS-CSS "Bihorul" Oradea)


        A 2011. augusztus 21-23. között megrendezésre kerülő XV. Eötvös Kupán újabb országok csapatai érkeztek, így tovább nőtt a tornán résztvevő országok száma.

A 15. Eötvös Kupa eredményei:

 

A 15. Eötvös Kupa további képei:

 

A 15. Eötvös Kupa végeredménye:

Lányok:                                           Fiúk:
1. OK ,,KI-0230" Kikinda, Szerbia 1. Magyar ifjúsági válogatott
2. Magyar serdülő válogatott "B" 2. UKS San Lesko, Lengyelország
3. BSE - Veres Péter Gimnázium, Budapest 3. Dunaferr SE, Dunaújváros
4. Eötvös DSE "A" csapat, Debrecen 4. "A.S.A. Evros" Soufli, Görögország
5. Magyar serdülő válogatott "A" 5. Magyar serdülő válogatott
6. Palics, Szerbia 6. Nagyváradi Sportiskola "A" csapat, Románia
7. CSS Bega Timisoara, Románia 7. Karcagi Nagykun Református Gimnázium
8. Provolley Arad, Románia 8. Bolyai János Gimnázium, Ócsa
9. BRDSE, Budapest 9. Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
10. Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs 10. Nagyváradi Sportiskola "B" csapat, Románia
11. KRS Ekstrim Gorlice, Poland 11. Základná Škola, Streda nad Bodrogom, Szlovákia 
12. C.S. ADEP Satu Mare, Románia 12. Eötvös DSE, Debrecen  
13. Liceul „O. Ghibu” Oradea, Románia 13. Magyar Parasport Szövetség válogatottja
14. Gymnázium Trebiŝovska 12 Koŝice, Szlovákia 14. Isztambul Önkormányzati Sport Klub, Törökország
15. CSM Baia Mare, Románia 15. Bei Jing Fang Zhou Volleyball, Kína
16. "A.S.A. Evros" Soufli, Görögország 16. MKS "MOSiR" Jasło, Lengyelország
17. Eötvös DSE "B" csapat, Debrecen    
18. New York VC., USA    
19. Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen    
20. Veres Péter Gimnázium, Szakközépiskola és Szakképző, Balmazújváros    
21. Eötvös DSE "C" csapat, Debrecen    
22. Diószegi Sámuel Szakközépiskola, Debrecen    
23. EraSport, Oradea, Románia    
24. SE - ETK, Budapest    

 

Különdíjasok:

Lányok:

Fiúk:

A torna legjobb támadó játékosa:

Kozma Orsolya (BSE) Gebhardt Norbert (Dunaferr SE)

A torna legjobb védekező játékosa:

Bánlaki Emese (Magyar "B" válogatott)

Bończak  Damian (UKS SAN Lesko)

A torna legjobb feladó játékosa:

Maja Krstonošič (OK ,,KI-0230" Kikinda, Szerbia)

Podhorodecki  Bartosz (UKS SAN Lesko)

A torna válogatottja a különdíjasokon kívül:

Katarina Krstonošič (OK ,,KI-0230" Kikinda, Szerbia) Földes Mózes (Dunaferr SE)
Korniss Ildikó (Magyar "B" válogatott) Mouchlias Vasilios ("ASA Evros" Soufli)
Horuczi Borbála (BSE) Środa Tomasz (UKS SAN Lesko)
Papp Lotti (Eötvös DSE "A") Szabó Balázs (Dunaferr SE)
Peić Sanela (Palics)

Drinceanu Senin (LPS Bihorul Oradea "A")

Gerendeli Dóra (Magyar "A" válogatott)

Sow Ábrahám (Magyar serdülő válogatott)


A 2012. augusztus 17-19. között megrendezésre kerülő XVI. Eötvös Kupát Balmazújvároson, Debrecenben, Kabán és Nagyváradon zajlott. Újabb rekord született, 32 lány és 10 fiúcsapat jelentkezett a tornára. A női döntőt a Hódos Imre Rendezvénycsarnokban rendeztük, melyet a tunéziai FIVB-játékvezető Abdelmajid Kilani Djerad vezetett.

A 16. Eötvös Kupa eredményei:

 

A 16. Eötvös Kupa további képei:

 

 

A 16. Eötvös Kupa végeredménye:

Lányok: Fiúk:
1. 

Kazah

válogatott

1. Dunaferr SE
2. ZOK Ruma "B" csapat, Szerbia 2. "A.S.A. Evros" Soufli, Görögország
3. UKS “MOSIR” Jasło, Lengyelország 3. Debreceni EAC „A” csapat
4. Koszovói válogatott 4. Koszovói válogatott
5.

Tunéziai

válogatott

5. Cseh Fistball Válogatott, Csehország
6. KRS Ekstrim Gorlice „A” csapat, Lengyelország 6. UKS San Lesko, Lengyelország
7. OK ,,KI-0230" Kikinda "A" csapat, Szerbia 7. Debreceni EAC „B” csapat
8. Eötvös DSE "A" csapat, Debrecen 8. Streda nad Bodrogom, Szlovákia
9. GKS Iskry Chełmiec, Lengyelország 9. L.P.S. CSS. „Bihorul” Oradea "A", Románia
10. Kalocsai SE 10. L.P.S. CSS. „Bihorul” Oradea "B", Románia
11. Teva Gödöllői Röplabda Club      
12. OK ,,KI-0230" Kikinda "B" csapat, Szerbia      
13. Gymnázium Trebiŝovska 12 Koŝice, Szlovákia      
14. ZOK Ruma "A" csapat, Szerbia      
15. "A.S.A. Evros" Soufli, Görögország      
16. Eötvös DSE "B" csapat, Debrecen      
17. UKS TYGRYSY STRZELIN "A" csapat, Lengyelország      
18. Liceul „O. Ghibu” Oradea, Románia      
19. Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs      
20. MGLKS OŁAWA "A" csapat, Lengyelország      
21. Jyväskylä, Finnország      
22. MGLKS OŁAWA "B" csapat, Lengyelország      
23. Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen      
24. Bolyai János Ált. Isk., Óvoda és AMI, Debrecen      
25. Eötvös DSE "D" csapat, Debrecen      
26. EraSport, Oradea, Románia      
27. Eötvös DSE "C" csapat, Debrecen      
28. Diószegi Sámuel Közép- és Szakképző Iskola, Debrecen      
29-30. UKS TYGRYSY STRZELIN "B" csapat, Lengyelország      
29-30. Veres Péter Gimnázium, Szakközépiskola és Szakképző, Balmazújváros      
31-32. KRS Ekstrim Gorlice „B” csapat, Lengyelország      
31-32. Örmény válogatott      

 

Különdíjasok:

Lányok:

Fiúk:

Gubasheva Diana (Kazah válogatott) Hunyadvári Ottó (Debreceni EAC)

Gabriela Macek (UKS Mosir Jaslo)

Mouchlias Vasilis ("ASA Evros" Soufli)

Slijepčevič Jelena (ZOK Ruma)

Szücs Ákos (Dunaferr SE)

A torna válogatottja a különdíjasokon kívül:

Sitkazinova Zarina (Kazah válogatott) Jan Johanson (Dunaferr SE)
Jankovič Ivana (ZOK Ruma) Tasiou Giannis ("ASA Evros" Soufli)
Marta Cichon (UKS Mosir Jaslo) Béke Gergő (Debreceni EAC)
Egzona Geci (Koszovói válogatott) Fatlum Hajrizi (Koszovói válogatott)
Emna Khalfa (Tunéziai válogatott)

Karel Srajer (Cseh Fistball Válogatott)

Palys Sylwia (KRS Ekstrim Gorlice)

Kacper Wasko (UKS SAN Lesko)


        A 2013. augusztus 17-19. között megrendezésre kerülő XVII. Eötvös Kupán újabb országok csapatai érkeztek, így tovább nőtt a tornán résztvevő országok száma. A döntőt ismét Hóbor Béla vezette, aki a 2012-es Londoni Nyári Olimpiai Játékok röplabda férfi döntőjének első játékvezetője volt. Így ő 4 olimpián és 4 Eötvös Kupa döntőn volt játékvezető. A fiú döntő után a győztes megmérkőzött a Magyar Szenior Válogatottal.

A 17. Eötvös Kupa eredményei:

 

A 17. Eötvös Kupa képei:

 

A 17. Eötvös Kupa végeredménye:

 

Lányok: Fiúk:
1. 

L.P.S. Satu Mare, Románia

1. Belga válogatott
2. Magyar válogatott "A" 2. Magyar válogatott
3. Magyar válogatott "B" 3. Grúz válogatott
4. TEVA Gödöllői Röplabda Club 4. Dunaferr SE
5. ŽOK TPV Novo mesto, Szlovénia 5. Veszprém
6. GLKS Nadarzyn "B", Lengyelország 6. UKS San Lesko, Lengyelország
7. ZOK Spartak Subotica, Szerbia 7. Debreceni EAC „A” csapat
8. UKS “MOSIR” Jasło, Lengyelország  8. UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
9. Eötvös DSE "A" csapat, Debrecen 9. Debreceni EAC „B” csapat
10. OK Bane Raska, Szerbia 10. ŠA Galeje Koŝice
11. C.S.S. "Avram Iancu" Stei, Románia 11. Khorasan, Afganisztán
12. Eötvös DSE "D", Debrecen 12. Alsószelistye/Nyizsnye Szeliscse, Ukrajna
13. Korpilahden Pyrintö, Finnország
14. Gymnázium Trebiŝovska 12 Koŝice, Szlovákia
15. DARSE
16. Eötvös DSE "C" csapat, Debrecen
17. Eötvös DSE "B", Debrecen
18. Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
19. GLKS Nadarzyn "A", Lengyelország
20. Balmazújváros
21. UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki, Lengyelország
22. Bolyai János Ált. Isk., Óvoda és AMI, Debrecen
23. Hajdúböszörményi TE
24. Diószegi Sámuel Szakközépiskola, Debrecen

Különdíjasok:

Lányok:

Fiúk:

Matei Adriana (LPS. Satu Mare)

Kun Benedek (Magyar válogatott)

Radomszki Boglárka (Magyar válogatott "B")

Valter Todua (Grúz válogatott)

Durst Anna (Magyar válogatott "A")

Ruben Duwaerts (Belga válogatott)

A torna válogatottja a különdíjasokon kívül:

Ewelina Brzezińska (GLKS Nadarzyn)

Tar Szabolcs (Magyar válogatott)

Lados Szilvia (TEVA Gödöllői RC)

Neukum Gábor (Dunaferr SE)

Anja Kraševec (ZOK TPV Novo Mesto)

Lou Kindt (Belga válogatott)

Vaida Beata (LPS. Satu Mare)

Tsintsadze Irakli (Grúz válogatott)

Török Kata (Magyar válogatott "A")

Myszöglád Dániel (Veszprém)

Kalotai Zsófia (Magyar válogatott "B")

Kacper Wasko (UKS SAN Lesko)


A 2014. augusztus 17-19. között megrendezésre kerülő XVIII. Eötvös Kupán újabb országok csapatai érkeztek, így tovább nőtt a tornán résztvevő országok száma. A döntőt ismét Hóbor Béla vezette, aki a 2012-es Londoni Nyári Olimpiai Játékok röplabda férfi döntőjének első játékvezetője volt. Így ő 4 olimpián és 5 Eötvös Kupa döntőn volt játékvezető. A fiú döntő után a győztes megmérkőzött a Magyar Szenior Válogatottal. Most először rendeztünk strandröplabda Eötvös Kupát Hajdúnánáson.

A 18. Eötvös Kupa eredményei:

 

A 18. Eötvös Kupa képei:

 

A 18. Eötvös Kupa végeredménye:

Lányok: Fiúk:
1.

MKS „SAN-Pajda” Jarosław "A",

Lengyelország

1. Magyar serdülő válogatott
2. Eötvös DSE "A", Debrecen  2. Magyar ifjúsági válogatott
3.

MKS „SAN-Pajda” Jarosław "B",

Lengyelország

3. Debreceni EAC "A" 
4. UKS Mosir Jaslo, Lengyelország 4.  UKS San Lesko, Lengyelország
5. Gymnázium Trebiŝovska 12 Koŝice, Szlovákia 5. LPS. CSS. "Bihorul" Oradea, Románia
6. K.s.vlora - volley, Albánia 6. Dunaferr SE "A"
7. Dunakanyar SE, Szentendre  7. VK KDS Šport Košice, Szlovákia
8. Kalocsai SE 8. Debreceni EAC "B"
9. C.S.S. "Avram Iancu" Stei, Románia 9. Khorasan, Afganisztán
10. Bakony-Balaton Strand- és Teremröplabda Akadémia Egyesület 10. Dunaferr SE "B"
11. DARSE      
12. Eötvös DSE "O", Debrecen      
13. Arany János Gimnázium, Ált. Isk. és Diákotthon  Nyíregyháza      
14. Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen      
15. Eötvös DSE "V", Debrecen      
16. Eötvös DSE "I", Debrecen      
17. Debreceni Bolyai János Ált. Isk., és AMI.      
18. Hajdúböszörményi TE      
19. UKS San Lesko, Lengyelország      
20. Diószegi Sámuel Baptista Szakközép- és Szakiskola      
21. DEKA, Szlovákia - Magyarország      
22. Veres Péter Gimnázium, Szakközépiskola és Szakképző, Balmazújváros       
23. Eötvös DSE "D", Debrecen      
24. Forze Volley, Makedónia      

 

Különdíjasok:

Lányok:

Fiúk:

Magdalena Dynarovicz (MKS „SAN-Pajda” Jarosław "A")

Horváth Kristóf (Magyar válogatott "B")

 Marczin Daniella (Eötvös DSE "A")

 Madár Máté (Magyar válogatott "A")

Jagoda Maternia (MKS "SAN-Pajda" Jarosław "B")

Bakóczy András (DEAC "A")

A torna válogatottja a különdíjasokon kívül:

Magdalena Trojnar (MKS „SAN-Pajda” Jarosław "A")

Gönczi Imre (Magyar válogatott "B")

Zolnai Vanda (Eötvös DSE "A")

Pesti Marcell (Magyar válogatott "A")

Dzesika Rój (MKS „SAN-Pajda” Jarosław "B")

Béke Gergő (DEAC "A")

Justyna Kosiba (UKS Mosir Jaslo)

Podhorodecki Bartosz (UKS SAN Lesko)

Barbora Veselovská (Gymnázium Trebiŝovska 12 Koŝice)

Crisan Andrei (CSS. LPS "Bihorul Oradea)

Bleona Mecorrapaj (K.s.vlora - volley,)

Szabó Péter (Dunaferr SE)


A 2015. augusztus 17-19. között megrendezésre kerülő XIX. Eötvös Kupán újabb országok csapatai érkeztek, így tovább nőtt a tornán résztvevő országok száma. A fiú döntő után a győztes ismét megmérkőzött a Magyar Szenior Válogatottal. Most másodszor rendeztünk strandröplabda Eötvös Kupát Hajdúnánáson és Hajdúböszörményben.

A 19. Eötvös Kupa eredményei:

 

A 19. Eötvös Kupa képei:https://www.flickr.com/photos/134980900@N07/

 

A 19. Eötvös Kupa végeredménye:

Lányok:

Fiúk:

1.

MKS „SAN-Pajda” Jarosław "A",

Lengyelország

1.

Debreceni

EAC "B", Magyarország

2.

Eötvös DSE "A", Debrecen, Magyarország

2.

Dunaferr SE "A", Magyarország

3.

Volleyball Club Tirol,

Ausztria 

3.

VK KDS Šport Košice,

Szlovákia

4.

UKS Tygrysy

 Strzelin "A", Lengyelország

4.

 LPS. CSS. "Bihorul" Oradea, Románia

5.

MKS „SAN-Pajda” Jarosław "B",

Lengyelország

5.

Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen, Magyarország

6.

ŽOK

Novo Mesto, Szlovénia

6.

Karcagi Nagykun Református Gimnázium, Magyarország

7.

Vasas SC, Budapest, Magyarország

7.

Tianjin Hong Tian Ma Sport Club, Kína

8.

Gymnázium Trebiŝovska 12 Koŝice,

Szlovákia

8.

Magyar válogatott

9.

Dunakanyar SE, Szentendre, Magyarország

9.

Esmoriz Ginásio Clube "B", Portugália

10.

 

Nyugat-Balatoni Regionális Sportcentrum Egyesület,

Magyarország

 

 

10.

Esmoriz Ginásio Clube "A", Portugália

11.

Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma, Magyarország

11.

Debreceni

EAC "A", Magyarország

12.

Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Magyarország

12.

Dunaferr SE "B", Magyarország

13.

Eötvös DSE "B", Debrecen, Magyarország

     

14.

CSS Unirea Iaşi, Románia

     

15.

Korpilahden Pyrintö,

Finnország

     

16.

Sport Akadémia Košice,

Szlovákia

     

17.

OK ,,KI-0230" Kikinda "A", 

Szerbia

     

18.

Debreceni Bolyai János Ált. Isk., és AMI., Magyarország

 

     

19.

 

Dienes László Gimnázium és Egészségügyi Szakképző Iskola, Debrecen, Magyarország

 

     

20.

OK ,,KI-0230" Kikinda "C", 

Szerbia

     

21.

Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen, Magyarország      

22.

VK ELBA

Prešov,

Szlovákia

     

23.

Eötvös DSE "D", Debrecen, Magyarország

     

24.

UKS San Lesko, Lengyelország

     

25.

Eötvös DSE "C", Debrecen, Magyarország

 

 

 

26.

DARSE, Magyarország

 

 

 

27.

OK ,,KI-0230" Kikinda "B", 

Szerbia

 

 

 

28.

Veres Péter Gimnázium, Szakközépiskola és Szakképző, Balmazújváros, Magyarország

 

 

 

29.

DEKA,

Szlovákia - Magyarország

 

   

30.

UKS Tygrysy

 Strzelin "B", Lengyelország

 

 

 

31.

Dunaferr SE, Magyarország

 

 

 

32.

SK "SPARTA" Sambir,

Ukrajna

 

 

 

 

Különdíjasok:

Lányok:

Fiúk:

Magdalena Trojnar (MKS „SAN-Pajda” Jarosław "A")

Béke Gergő (DEAC "B")

 Szabó Csenge (Eötvös DSE "A")

Szabó Péter (Dunaferr "A")

Őrley Sarah (VC Tirol)

Šimon Matis (VK KDS Šport Košice)

A torna válogatottja a különdíjasokon kívül:

Gabriela Macek (MKS „SAN-Pajda” Jarosław "A")

Hubicska Patrik (DEAC "B")

Fehér Zsófia (Eötvös DSE "A")

Vajda Attila (Dunaferr SE "A")

Maros Nikolina (VC Tirol)

Martin Cupka (VK KDS Šport Košice)

Kamila Zoladek (UKS Tygrysy "A")

Crisan Andrei (CSS. LPS "Bihorul Oradea)

Zuzana Rusak (MKS „SAN-Pajda” Jarosław "B")

Meliska Dávid (TÁG)

Stella Krsnik (ŽOK Novo Mesto)

Kovács Martin (Karcag)


A 2016. augusztus 17-19. között megrendezésre kerülő XX. Eötvös Kupán újabb országok csapatai és strandröplabda játékosai érkeztek, így 44-re nőtt a tornán résztvevő országok száma. A leány döntő után a győztes ezúttal a Magyar Női Szenior Válogatottal mérkőzött meg. Most harmadszor rendeztünk strandröplabda Eötvös Kupát Hajdúnánáson és Hajdúböszörményben.

A 20. Eötvös Kupa eredményei:

 

A 20. Eötvös Kupa képei:

https://www.flickr.com/photos/134980900@N07/sets/72157671878395780 

 

A 20. Eötvös Kupa végeredménye:

Lányok: Fiúk:
1. Nyíregyházi Sportcentrum 1.

VK KDS Šport Košice,

Szlovákia

2. SMS ŻAPN Żywiec "A", Lengyelország 2. Dunaújvárosi SZC Hild József Szakközépiskolája, Szakiskolája, Speciális Szakiskolája
3.
KS AZS-AWF
Wrocław "B",

Lengyelország

3. Pénzügyőr Sportegyesület
4. Dunakanyar SE 4. Debreceni

EAC "A"

5. Eötvös DSE "A", Debrecen 5.
Börcsök Ifjúsági Röplabda SE "A"
6. SMS ŻAPN Żywiec "B", Lengyelország 6. Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
7.

ŠK Elba Prešov

7. Szolnoki FRKSI
8. UKS San Lesko, Lengyelország 8. Börcsök Ifjúsági Röplabda SE "B"
9.
KS AZS-AWF
Wrocław "A",

Lengyelország

9.

Debreceni

EAC "B"

10. Swieqi Phoenix Volleyball Club, Málta 10. Brest, Fehéroroszország
11. Dunaújvárosi SZC Hild József Szakközépiskolája, Szakiskolája, Speciális Szakiskolája      
12. Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium "A", Debrecen      
13.

Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium

     
14. Eötvös DSE "B", Debrecen      
15.

Gymnázium Trebiŝovska 12 Koŝice,

Szlovákia

     
16. VK Michalovce,

Szlovákia

     
17. Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma      
18.
SMS Junior
Wrocław "A",

Lengyelország

     
19. CSS Unirea Iaşi, Románia      
20. Balmazújvárosi Röplabda Klub      
21. Korpilahden Pyrintö, Finnország      
22. Debreceni Bolyai János Általános Iskola és AMI      
23. Eötvös DSE "C", Debrecen      
24. A.C.S. Viitorul Bors, Románia      
25. Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen      
26.
SMS Junior
Wrocław "B",

Lengyelország

     
27. Dienes László Gimnázium és Egészségügyi Szakképző Iskola, Debrecen      
28. Pyrintö Jyväskylä, Finnország        
29. DEKA, Szlovákia      
30. Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium "B", Debrecen      
31. Berettyóújfalui Arany János Gimnázium      
32. Veres Péter Gimnázium és Szakképző Iskola, Balmazújváros    


Különdíjasok:

Lányok:

Fiúk:

Ratkos Petra (Nyíregyházi Sportcentrum) Smolej Lukaš (VK KDS Šport Košice)

 Patrycja Mrowiec (SMS ŻAPN Żywiec "A")

 Szabó Péter (Hild József Szakközépiskola)

Pola Marcyjanik (KS AZS-AWF Wrocław "B")

Bán Viktor (Pénzügyőr SE)

A torna válogatottja a különdíjasokon kívül:

Szerényi Gréta (Nyíregyházi Sportcentrum)

Ľuboš Ďuriška (VK KDS Šport Košice)

Kitka Magdalena (SMS ŻAPN Żywiec "A")

Kun Benedek (Hild József Szakközépiskola)

Katarzyna Śliwinska (KS AZS-AWF Wrocław "B")

Tüske Bence (Pénzügyőr SE)

Berta Nóra (Dunakanyar SE)

Szikszai Marcell (DEAC "A")

Szabó Csenge (Eötvös DSE "A")

Jamil Ghazal (Börcsök Ifjúsági Röplabda SE "A")

Paulina Wątroba (SMS ŻAPN Żywiec "B")

Veres Bence (TÁG)


A 2017. augusztus 17-19. között megrendezésre kerülő XXI. Eötvös Kupán és a 2017. augusztus 21-én megrendezett Eötvös Kupa strandröplabda-tornán ismét újabb országok csapatai és strandröplabda párosai érkeztek, így 46-re nőtt a tornán résztvevő országok száma. Az eddigi 4 földrész játékosainak részvétele után Ausztrália és Óceánia képviseletében először fogadhattunk küldöttséget, így ötre nőtt a résztvevő földrészek száma. A fiú döntő után ezúttal a győztes a Magyar Férfi Szenior Válogatottal mérkőzött meg. Most negyedszer rendeztünk strandröplabda Eötvös Kupát Hajdúnánáson és Hajdúböszörményben.

A 21. Eötvös Kupa eredményei:

A 21. Eötvös Kupa képei: https://www.flickr.com/photos/134980900@N07/albums/72157667773153329

A 21. Eötvös Kupa végeredménye:

Lányok: Fiúk:
1. LPS Bihorul Oradea, Románia 1. Pénzügyőr SE, Budapest, ifjúsági "A" csapat
2. Eötvös DSE "A" csapat 2. Magyar serdülő válogatott
3. ŠK Elba Prešov, Szlovákia "A" csapat 3. Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
4. MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki,Lengyelország 4. Debreceni EAC "B"
5. ACS Viitorul Bors, Románia 5. LPS Bihorul Oradea "A", Románia
6. MTK Budapest "A" csapat 6. Pénzügyőr SE, Budapest, serdülő csapat
7. Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium "A" csapat 7. Debreceni EAC "A"
8. Korpilahden Pyrintö,Jyväskylä, Finnország 8. Budapesti Gépészeti SzC Kossuth Lajos Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakközépiskolája
9.

Swieqi Phoenix Volleyball Club,

Málta

9. CSS Blaj, Románia
10. OK KI 0230 Kikinda, Szerbia 10. Magyar gyermek válogatott "A" csapat
11. UKS San Lesko, Lengyelország 11. Magyar gyermek válogatott "B" csapat
12. Balmazújvárosi Röplabda Klub 12. Malorita Lyceum, Fehéroroszország
13. Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium 13. No. 83 Middle School of Hszian, Kína
14. Gymnázium Trebiŝovska 12 Koŝice, Szlovákia "B" csapat 14. LPS Bihorul Oradea "B", Románia
15. Veszprém Volleyball School 15. Dienes László Görögkatolikus Gimnázium, Egészségügyi Szakgimnázium és Szakiskola, Debrecen
16. BSZC Veres Péter Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Balmazújváros 16. Pénzügyőr SE, Budapest, ifjúsági "B" csapat
17. Gymnázium Trebiŝovska 12 "A"  Koŝice, Szlovákia      
18. Miskolci VSC - MVSI      
19. Kalocsai SE      
20. Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen      
21. Dienes László Görögkatolikus Gimnázium, Egészségügyi Szakgimnázium és Szakiskola, Debrecen      
22. Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma      
23. Green Apple, Koŝice, Szlovákia      
24. Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és AMI      
25. Eötvös DSE "B" csapat, Debrecen      
26. MTK Budapest "B" csapat      
27. Pinszk, Fehéroroszország      
28. Debreceni Bolyai János  Általános Iskola és AMI      
29. Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium "B" csapat      
30. ŠK Elba Prešov, Szlovákia "B" csapat      
31. Racine Club de Bejaila, Algéria "A" csapat      
32. Racine Club de Bejaila, Algéria "B" csapat    


Különdíjasok:

Lányok:

Fiúk:

Bánfi Lili (Eötvös DSE "A") Meliska Dávid (Tóth Árpád Gimnázium)

 Madalina Pura (LPS Bihorul Oradea)

 Flachner Dániel (Pénzügyőr SE)

Lea Danielová-Čarná (ŠK Elba Prešov "A")

Tajti Olivér (U17 Magyar válogatott)

A torna válogatottja a különdíjasokon kívül:

Madalina Pura (LPS Bihorul Oradea)

Bankő Balázs (Pénzügyőr SE)

Kiss Viktória (Eötvös DSE "A")

Boa Szabolcs (U17 Magyar válogatott)

Erika Kurillová (ŠK Elba Prešov "A")

Veres Bence (Tóth Árpád Gimnázium)

Pintea Ana (CSS Viitorul Bors)

Vereb Márk (DEAC "B")

Hábetler Hanna (MTK"A")

Breban George (LPS Bihorul Oradea "A")

Stercel Otilia (Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium)

Kállai Donát (Pénzügyőr SE)


A 2018. augusztus 21-23. között megrendezésre kerülő XXII. Eötvös Kupán és a 2018. augusztus 18-án és 19-én megrendezett Eötvös Kupa strandröplabda-tornán ismét újabb országok csapatai és strandröplabda párosai érkeztek, így 51-re nőtt a tornán résztvevő országok száma. Most ötödször rendeztünk strandröplabda Eötvös Kupát Hajdúnánáson és Hajdúböszörményben. Most először a vegyes párosoknak is szerveztünk versenyt.

A 22. Eötvös Kupa eredményei:

A 22. Eötvös Kupa végeredménye:

Lányok: Fiúk:
1. OLIMP Moscow, Oroszország 1. Magyar válogatott U17
2. Algéria nemzeti válogatott "A" csapat 2. L.P.S. Bihorul Oradea, Románia
3. Dunakanyar SE, Szentendre  "A" csapat 3. Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
4. Eötvös DSE "A" csapat 4. Magyar válogatott U16
5. SV Dynamo Apeldoorn, Hollandia 5. DEAC "A" csapat
6. Gymnázium Trebiŝovska 12 Koŝice, Szlovákia 6. Veszprém RK
7. OK KI 0230 Kikinda, Szerbia 7. Hong Tian Ma Sport Club, Tianjin, Kína
8. Green Apple, Koŝice, Szlovákia 8. DEAC "B" csapat
9. Swieqi Phoenix Volleyball Club, Málta 9. Korpilahden Pyrintö, Jyväskylä, Finnország
10. ŠK Elba Prešov, Szlovákia 10. Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium
11. Algéria nemzeti válogatott "B" csapat  
12. Eötvös DSE "B" csapat, Debrecen
13. Veszprém Volley "A" csapat
14. A.C.S. Viitorul, Bors, Románia
15, Dienes László Görögkatolikus Gimnázium, Egészségügyi Szakgimnázium és Szakközépiskola
16, Debreceni Bolyai János Általános Iskola és AMI
17. Dunakanyar SE, Szentendre  "B" csapat
18. Kalocsai Sport Egyesület
19. Korpilahden Pyrintö, Jyväskylä, Finnország
20. DEAC
21. Városi Sportegyesület Dunakeszi "A" csapat
22. Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
23. BSZC Veres Péter Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Balmazújváros
24. Városi Sportegyesület Dunakeszi "B" csapat
25. Veszprém Volley "B" csapat
26. Tatai Atlétikai Club
27. Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium
28. Eötvös DSE "C" csapat, Debrecen
29. Hong Tian Ma Sport Club, Tianjin, Kína
30. UKS SAN Lesko, Lengyelország
31. Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és AMI
32. Eötvös DSE old, Debtrecen

Különdíjasok:

Lányok:

Fiúk:

Arina Fedorovtseva (Olimpia Moszkva) Majoros Balázs (U17 Magyar válogatott)

Harhad Nesrine (Algéria "A" válogatott) 

Nistor Andrei (LPS Bihorul Oradea) 

Bokori Luca (Dunakanyar SE "A" csapat)

Budai Dániel (Tóth Árpád Gimnázium

A torna válogatottja a különdíjasokon kívül:

Eva Ligacheva (Olimpia Moszkva)

Balázs Bálint (U17 Magyar válogatott)

Blidi Imene (Algéria "A" válogatott)

Breban George (LPS Bihorul Oradea)

Klinszky Lara (Dunakanyar SE "A" csapat)

Veres Bence (Tóth Árpád Gimnázium)

Kovács Anett (Eötvös DSE "A" csapat)

Fenyvesi Barnabás (U16 Magyar válogatott)

Lianne Sonneveld (SV Dynamo Apeldoorn)

Győrffi Tamás (DEAC "A")

Valentova Michaela ( GT 12)

Kedves Máté (Veszprém RK)


A 2019. augusztus 23-25. között megrendezésre kerülő XXIII. Eötvös Kupán és a 2019. augusztus 21-én és 22-én megrendezett Eötvös Kupa strandröplabda-tornán ismét újabb országok csapatai és strandröplabda párosai érkeztek, így 53-ra nőtt a tornán résztvevő országok száma. Most hatodszor rendeztünk strandröplabda Eötvös Kupát Hajdúnánáson és Hajdúböszörményben. Most másodszor a vegyes párosoknak is szerveztünk versenyt.

A 23. Eötvös Kupa eredményei:

A 23. Eötvös Kupa végeredménye:

Lányok: Fiúk:
1. MVK Nové Mesto nad Váhom (Szlovákia) 1. Algériai válogatott "B"
2. Eötvös DSE "A" Debrecen 2. Algériai válogatott "A"
3. Dunakanyar SE "A" 3. Magyar válogatott U17 "RED"
4. OK KI 0230 Kikinda "B" (Szerbia) 4. Magyar válogatott U17 "WHITE"
5. Korpilahden Pyrintö, Jyväskylä (Finnország) 5. VK Spartak UJS Komárno "A" (Szlovákia)
6. Komárom Város SE  6. Debreceni EAC "A"
7. Chernivtsi "A" (Ukrajna) 7. NIKA Moszkva (Oroszország)
8. UKS Iskry Grybów "A" (Lengyelország) 8. Dunakanyar SE
9. DATOVOC Volley Tongeren (Belgium) 9. Csökmői Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
10. Debreceni Bolyai János Általános Iskola és AMI 10. Debreceni EAC "B"
11. ŠK Elba Prešov "A" (Szlovákia) 11. VK Spartak UJS Komárno "B" (Szlovákia)
12. Hajdúböszörményi TE "A" 12. Siguldas Valsts gimnāzija (Lettország)
13. Dunakanyar SE "B"      
14. DEAC "B"      
15. Eötvös DSE "B" Debrecen      
16.

Gymnázium Trebiŝovska 12

 Koŝice (Szlovákia)

     
17. UKS SAN Lesko (Lengyelország)      
18. DEAC "A"      
19. Chernivtsi "B" (Ukrajna)      
20. OK KI 0230 Kikinda "A" (Szerbia)      
21. Szent László Gimnázium      
22. Volley Elite Academy Bardejov (Szlovákia)      
23. Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és AMI      
24. Hajdúböszörményi TE "B"      
25. Viadukt SE, Biatorbágy      
26. Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium      
27. ŠK Elba Prešov "B" (Szlovákia)      
28. Eötvös DSE "C", Debrecen      
29. UKS Iskry Grybów "B" (Lengyelország)      
30. Eötvös DSE "D", Debrecen      
31. Talent SE      
32. Eötvös DSE "V", Debrecen      

 

Különdíjasok:

Lányok:

Fiúk:

Kristina Čierna (MVK Nové Mesto, Szlovákia) Hamadou Ali (Algériai válogatott "A" csapat)

Disha Ghosh (Eötvös DSE "A" csapat) 

Zerouka Houssam (Algériai válogatott "B" csapat)

Bokori Luca (Dunakanyar SE "A" csapat)

Bogdán Bence (Magyar válogatott U17 "RED"

A torna válogatottja a különdíjasokon kívül:

Veronika Podhradská (MVK Nové Mesto, Szlovákia)

Belierdouh Ahmed (Algériai válogatott "A" csapat)

Kovács Anett (Eötvös DSE "A" csapat)

Benbouali Ihab (Algériai válogatott "B" csapat)

 Tuscher Dóra (Dunakanyar SE "A" csapat)

Szabó Kornél (Magyar válogatott U17 "RED")

 Dosen Aleksandra (OK "KI-0230" Kikinda, Szerbia)

 Fenyvesi Barnabás (Magyar válogatott U17 "WHITE")

Venla Veijalainen (Korpilahden Pyrintö, Finnország)

Mészáros Csaba (VK Spartak UJS Komarno, Szlovákia)

Krakoczki Csenge (Komárom Város SE)

Gyulai Ádám (DEAC "A" csapat)

 


A 2020. augusztus 21-23. között a XXIV. Eötvös Kupa terem része a vírus miatt elmaradt, a 2020. augusztus 18, 19-ére kiírt Eötvös Kupa strandröplabda-torna képei, eredményei http://eotvoscup.fw.hu/strandroplabda.htm linken érhetők el.


A 2021. augusztus 21-23. között megrendezett XXV. Eötvös Kupán és a 2021. augusztus 18, 19-én megrendezett Eötvös Kupa strandröplabda-tornán ismét újabb országok csapatai és strandröplabda párosai érkeztek, így 58-ra nőtt a tornán résztvevő országok száma. Most nyolcadszor rendeztünk strandröplabda Eötvös Kupát Hajdúnánáson.

A 25. Eötvös Kupa eredményei:

A 25. Eötvös Kupa végeredménye:

Lányok: Fiúk:
1. Eötvös DSE U19, Debrecen 1. VK Spartak UJS Komárno "B", Szlovákia
2. OK KI 0230 Kikinda "A", Szerbia 2. Vegyész RC Kazincbarcika
3. Eötvös DSE U17, Debrecen 3. Debreceni EAC
4. Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium 4. LPS Bihorul Oradea, Románia
5.

Gymnázium Trebiŝovska 12

 Koŝice, Szlovákia 

5. CLUB VOLEIBOL CARAVACA, Spanyolország
6. Hajdúböszörményi TE 6. MEAFC "A"
7. OK KI 0230 Kikinda "B", Szerbia 7. Magyar válogatott U15 "WHITE"
8. DEAC "B" 8. ÚSK Devils
9. ÚSK Wildcats 9. Magyar válogatott U15 "RED
10. Eötvös DSE "V" Debrecen 10. MEAFC "B"
11. DEAC "A" 11. Tálent SE - Szent László Gimnázium, Debrecen
12. Kunhegyes 12. VK Spartak UJS Komárno "A", Szlovákia
13. Szent László Gimnázium, Debrecen      
14. Eötvös DSE U15, Debrecen      
15. Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és AMI      
16. UKS SAN Lesko, Lengyelország      

Különdíjasok:

Lányok:

Fiúk:

Kerek Zsuzsanna (Eötvös DSE U17) Sánta János (VK Spartak UJS Komarno "B", Szlovákia)

Fehérvári Vivien (Eötvös DSE U19) 

Bojtor Dávid (DEAC)

Ivana Kokot (OK "KI-0230" Kikinda "A", Szerbia)

Molnár Márk (Vegyész RC Kazincbarcika

A torna válogatottja a különdíjasokon kívül:

Tóth Réka (Tiszaújváros)

Pati-Nagy Simon (VK Spartak UJS Komarno "B", Szlovákia)

Kovács Anett (Eötvös DSE U19)

Boldis Denis (LPS "Bihorul" Oradea, Románia)

 Iberhalt Vivien (Eötvös DSE U17)

Diego Perez (CV Caravaca, Spanyolország)

 Jana Petrova (OK "KI-0230" Kikinda "A", Szerbia)

 Sztupják Kristóf Károly (MEAFC "A")

Ivana Dorcakova (GT12, Szlovákia)

Dorogi Máté (DEAC)

Molnár Janka (Hajdúböszörményi TE)

Miklósi-Sikes Zétény (Vegyész RC Kazincbarcika

 


A 2022. évi XXVI. Eötvös Kupára és az Eötvös Kupa strandröplabda-tornára várjuk a jelentkezéseket az eotvosvolley1997@gmail.com e-mail címen.